797 201 725

Face Me Logo

797 201 725

rezerwacja

O nas

Face Me stworzyłyśmy z pasji, łącząc i wzajemnie uzupełniając nasze umiejętności. Pracujemy w duchu filozofii powrotu do naturalnego piękna, które każdy ma w sobie. Dla nas piękno zaczyna się od zdrowej, odżywionej skóry i prawidłowo pracujących mięśni. 

Podstawą naszej działalności są terapie manualne twarzy i okolic, m. in. masaż Kobido i inne techniki masażu wraz z kinesiotapingiem. Dlaczego? Bo wiemy, że większość z nas cierpi z powodu wzmożonego napięcia mięśni tych okolic, a to powoduje różnego rodzaju deformacje, przyspieszone pogłębianie się bruzd i zmarszczek. Za pomocą terapii manualnych możemy uzyskać efekt spłycenia zmarszczek, korektę owalu twarzy, przebudowę skóry, co daje zdecydowane polepszenie jej jakości i wiele innych. 

Dbamy również o fizjologię skóry za pomocą nowoczesnych zabiegów mezoterapii. Pomagamy wyeliminować niedoskonałości skóry, a także działamy profilaktycznie przeciw starzeniu. Tylko praca na różnych poziomach może dać trwałe i kompleksowe efekty. Wiemy, że pozytywne zmiany w wyglądzie wpływają na dobre samopoczucie i zwiększają pewność siebie, której wielu z nas brakuje.

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich osób, niezależnie od płci i wieku. Każda osoba, która oddaje się w nasze ręce, jest traktowana indywidualnie i z szacunkiem.

Każdy chce czuć się pięknie, niekoniecznie demonstrować widoczne efekty zabiegów medycyny estetycznej. My jesteśmy alternatywą – nasze zabiegi są nieinwazyjne, ale skuteczne, a większość z nich jest niesamowicie przyjemna. Nie stosujemy wszystkich metod odmładzania istniejących na rynku, a jedynie te, które same zweryfikowałyśmy i wiemy, że są skuteczne i bezpieczne – bo również dotykają nas takie same problemy.

Czy najlepszym komplementem nie jest usłyszeć, że „promieniejesz”? Taki właśnie efekt jest najlepszym podsumowaniem naszych metod.

W naszym gabinecie dbamy o środowisko. Stosujemy kosmetyki wegańskie i „cruelty free” – nietestowane na zwierzętach.

Poznaj Zespół Face Me

mgr Gabriela Truchan

masaże, kinesiotaping

Z wykształcenia jestem magistrem psychologii, jednak moje początkowo hobbystyczne zainteresowanie masażem zaprowadziło mnie do obrania profesjonalnej ścieżki w tym kierunku.

Jako psycholog doskonale wiem, jak ogromy wpływ mają na siebie psychika i ciało. Choroby psychosomatyczne nasilają się w okresach wzmożonego stresu. Okresy napięcia odbijają się na naszych twarzach w postaci zmęczonego spojrzenia, pogłębionych zmarszczek, utraty blasku skóry. Zauważenie oznak starzenia nierzadko prowadzi do obniżenia samooceny, kryzysów psychologicznych, szczególnie w dobie dominacji nierealnych kanonów piękna.

Stosowane przeze mnie metody wydobywają naturalne piękno, które każdy z nas ma w sobie, bez konieczności wykonywania inwazyjnych zabiegów. Masaże działają pozytywnie na wielu płaszczyznach: poprawiają samopoczucie, relaksują, poprawiają fizjologię skóry, mają efekt liftingujący, przeciwstarzeniowy, a nawet łagodzą dolegliwości związane z bruksizmem czy napięciowe bóle głowy.

lek. dent. Julia Bystrzycka

medycyna estetyczna

Jestem lekarzem dentystą. Moją drugą pasją jest medycyna estetyczna i minimalnie inwazyjne metody poprawy wyglądu. Dlatego w swojej praktyce rzadko sięgam po wypełniacze.

Skupiam się na regeneracji, stymulacji oraz rewitalizacji skóry twarzy i okolic wykorzystując m. in. metodę mezoterapii igłowej. Jestem przede wszystkim lekarzem, dlatego bezpieczeństwo moich pacjentek i pacjentów jest dla mnie priorytetem.

Każdy zabieg jest poprzedzony kwalifikacją, indywidualnie dobrany, zawsze omawiamy przebieg zabiegu i postępowanie po nim. 

W moim gabinecie zawsze jest miejsce na pytania pacjentów, a wszystko to w atmosferze wzajemnego szacunku i intymności tak ważnej podczas takich zabiegów.